Şubat 26 12:54

Erbakan Hocamızın Makamında Yapılan Üç Aylık (Nisan-Mayıs-Haziran) ANKET DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

Erbakan Hocamızın Makamında Yapılan Üç Aylık (Nisan-Mayıs-Haziran) ANKET DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

Hangi Görüşten Olanlar Erbakan Hocamıza Nasıl Bakmaktadır?

Ortak Yorum ve Yaklaşımlar:

29.03.2022, 26.04.2022 ve 24.06.2022 tarihli dilekçelerimizle, ve İstanbul Zeytinburnu Kaymakamlığından alınan izin belgesiyle, Merkezefendi Kabristanında bulunan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın makamını ziyarete gelen vefalı ve duyarlı kimselerle beş ay süreli bir röportaj yapılmıştır. Milli Çözüm Ekibinden her gün saat 10:00 ile 19:00 arası, sıra ile nöbet ve anket çalışması yürüten görevli kardeşlerimiz çok ilginç şahıslar ve yorumlarla karşılaşmışlardır.

Bunların sonucunda, şu ortak kanaatler ve genel değerlendirmeler ortaya çıkmıştır:

1- Çok farklı düşünce ve kesimlerden gelen ziyaretçiler; Erbakan Hocamızı hayırla ve hayranlıkla andıklarını… Türkiye’de çok verimli ve tarihi girişimler başlatıp başardıklarını… Ülke gündemine her konuda Milli ve yerli kalkınma modelini taşıdıklarını… Siyasete sevgi, saygı ve beyefendilik aşılayıp seviye kazandırdıklarını… Haysiyetli dış politika uyguladıklarını vurgulamışlardır.

2- Ziyaretçilerin önemli bir kısmı; AKP’li olduklarını… Ancak AKP’nin Erbakan çizgisinden iyice koptuklarını… Ama maalesef diğer partilerden de ümitvar olmadıklarını hatırlatmışlardır.

3- Ziyaretçiler; Milli Çözüm Ekibinin Hocamıza yönelik bu vefakârlıkları ve fedakârlıkları karşısında duygulandıklarını ve memnun kaldıklarını… Milli Çözüm Dergisi’nin cesur, duyarlı ve tutarlı bir yayın yaptığını… Erbakan Hoca’nın Adil Düzen projelerine ve D-8 gibi girişimlerine en çok ve ciddiyetle Milli Çözüm Dergisi’nin sahip çıktığını ve Erbakan’a yönelik haksız sataşmaları Milli Çözüm’ün yanıtlayıp savunduklarını… Ama maalesef özellikle SP içerisinde Milli Çözüm’ün çok yanlış, hatta aykırı tanıtılıp Ahmet Akgül Hocaya yönelik sinsi ve sürekli bir karalama kampanyasıyla karşılaştıklarını…

Makalenin tamamı için: https://www.millicozum.com/mc/duyurular/erbakan-hocamizin-makaminda-yapilan-uc-aylik-nisan-mayis-haziran-anket-degerlendirme-sonuclari

Yorum Yaz