Şubat 26 14:58

UKRAYNA SAVAŞI, SİYONİZM'İN KIŞKIRTMASIYDI!

UKRAYNA SAVAŞI, SİYONİZM'İN KIŞKIRTMASIYDI!

Ukrayna Savaşını, Gizli Dünya Devletinin yöneticileri olan Siyonist odaklar ve onların kuklaları olan ABD ve Rusya liderleri birlikte planlamışlardı. Bir görüşme sırasında, Putin’in İsrail Başbakanınca, uzun süre ve aşağılanır vaziyette makam kapısında bekletildiği videoları hatırlayın... Ve yine İsrail’in, güya Süper Güç Rusya’nın Suriye Tartus’taki Deniz Üssüne füzeyle saldırdığını ve Rusya’nın tısının bile çıkmadığını hatırlayın... İyice bunamış ve sanki hayattan bunalmış Joe Biden’in, koca Amerika’yı ve dünyayı yönetemeyeceği... Perde arkasında hangi karanlık yapıların, güya seçimle gelmiş “demokratik kuklalarıyla” bu ülkeleri nasıl kendi şeytani hedeflerine hizmet ettirdiklerini anlamaya çalışın!? İşte aynı şeytani odaklar laçkalaşan Kapitalist-Sosyalist ülkeler dengesini yeniden sağlama almak ve Siyonist sömürü hâkimiyetini yaygınlaştırmak için, gerekli ve yönetilebilir yeni bir şer düzeni oluşturmak üzere Rusya'yı Ukrayna’ya saldırtmışlar, İsveç ve Finlandiya'yı NATO'ya sokmuşlardı.

Lütfen hatırlayınız, Millet İttifakı: “Yabancı ve yandaş şirketlere peşkeş çekilen ‘Hazine Garantili Soygun Çarkını’ kırıp kaldıracaklarını” açıklayınca, güya Dindar Kahraman (!) Sn. Erdoğan: "Yahu, Uluslararası Tahkim var, sizden o paraları söke söke alırlar!.." diyerek, hem ayarını hem de kimlerin adamı olduklarını açığa vurmuşlardı. Çünkü Uluslararası Tahkim, Siyonist sömürü baronlarının bir yapılanmasıydı ve Erdoğan bu odakların nelere kadir olduklarına bizzat tanıktı!.. Ancak "Milli Görüş gömleğini", yani imani ve vicdani kimliğini çıkarıp attıkları için unuttukları bir gerçek vardı: Yegâne Kuvvet ve Kudret sahibi, yalnız Cenab-ı Hak'tı ve O’nun intikamı yakındı!..

Rusya, Batı’ya Karşı Enerji Kozunu Kullanmıştı!

Avrupa ve ABD tarafından Rusya’ya uygulanan ekonomik yaptırımlara karşı, Rusya devlet Başkanı Putin, Rusya’dan doğalgaz ithal eden ülkelere 1 Nisan’dan itibaren Rus bankalarında ruble hesabı açıp, doğalgaz ödemelerini ruble ile ödeme zorunluluğu getirmişti. Avrupa ve ABD tarafından uygulanan ekonomik yaptırımları etkisiz hale getireceği endişesiyle Rusya’nın bu talebi, başta tüm ülkeler tarafından reddedilmişti. Ancak, Rusya’ya olan mevcut yüksek bağımlılığın neden olabileceği enerji arz güvenliği sorunları nedeniyle, Avrupa ülkeleri arasında farklılıkların ve anlaşmazlıkların çıkmasına neden oluvermişti. Bu anlaşmazlık, Rus bankalarında ruble hesabı açıp doğalgaz ödemelerini ruble ile ödemede olduğu gibi, Rusya’dan petrol alımını tamamen durdurmada da kendini göstermekteydi. Diğer yandan, Rus bankalarında ruble hesabı açıp doğalgaz ödemelerini ruble ile ödeme zorunluluğunu reddeden ülkeler olan Polonya’nın ve Bulgaristan’ın doğalgazını Rusya kesmişti.

Makalenin tamamı için:https://www.millicozum.com/mc/duyurular/ukrayna-savasi-siyonizmin-kiskirtmasiydi

Yorum Yaz