Şubat 26 13:49

YENİDEN REFAHÇI HADSİZE YANIT

YENİDEN REFAHÇI HADSİZE YANIT

Aziz Erbakan Hocamızın İstanbul Merkez Efendi Kabristanındaki mübarek makamlarında, alınan manevi işaret üzerine, tam bir yıldan fazladır, Milli Çözüm Ekibinden, her gün 2-3 kişi nöbet tutmakta ve ziyarete gelen konuklara kolonya-çikolata ikram edip Erbakan Hocamızla ilgili düşünceleri sorulmaktadır.

23.02.2023 tarihinde, Aziz Hocamızı anma haftası dolayısıyla oraya çadır kuran Yeniden Refah Partisi, Güvenlik Politikaları Direktörü olduğunu söyleyen Yahya Kemal Koç, Milli Çözüm’den nöbetçi arkadaşlarımıza gelip:

“Biz burada kaldığımız günlerde, makamdan uzaklaşmanızı ve anket yapmamanızı rica ediyoruz. Çünkü YRP olarak, sizlerle birlikte görünmek istemiyoruz!” şeklinde küstahça bir teklifte bulunmuşlardır.

Tebrik ediyoruz, görevli ve nöbetçi arkadaşlarımız, onlara: “İşinize gelmiyorsa sizler ayrılırsınız… Biz tam 13 aydır aralıksız sürdürdüğümüz ve resmi izinli olarak yürüttüğümüz bu hizmeti, sizin keyfiniz için bırakmayız!..” diyerek kendi işlerine bakmışlardır.

Şimdi bu haddini bilmez nasipsizlere şu gerçekleri hatırlatmamız lazımdır:

1- Milli Çözüm Ekibiyle birlikte görünmek, talihli bir nasip ve fark edici bir fazilet sayılır. Bu herkese nasip olmayan bir ayrıcalıktır.

2- Yoksa ara sıra, ayıp savmak cinsinden güya tenkit ettiğiniz, ama her seçimde genellikle ve fiilen destek çıktığınız… Şimdi yine yaklaşan seçimlerde oy vermeye hazırlandığınız Sn. Erdoğan’dan ve AKP’li dostlarınızdan çekindiğiniz için mi Milli Çözüm’le birlikte görünmemek için bu kadar hassas davranmaktasınız?..

3- Sizin neye inandığınız, hangi kriterleri ölçü aldığınız, kimlerin rızasını kazanmak için çırpındığınız bizi ilgilendirmiyor… Ancak mübarek hatırasını ve manevi mirasını istismar etmekten başka işe yaramadığınız, Aziz Erbakan Hocamızın vefatından hemen sonra başlayıp 12 yıldır, her 2 ayda bir mübarek mezarlarının üzerindeki çiçekleri değiştiren, makamın etrafını temizleyip özenle düzelten, yanlarındaki mübarek Hatice Annemizle beraber diğer kardeşlerinin ve aile üyelerinin de mezarlarını Hocamıza hürmeten devamlı tertipleyen... Her gün Hocamızın başında bir cüz okuyarak her ay bir hatim indiren Milli Çözüm Ekibine bırakın bir teşekkür etmeyi, bizlerle birlikte görünmekten bile korkacak ve gıcık alacak kadar bu nefretiniz, gerçek ayarınızı ve amacınızı ortaya koymaktadır!..

Makalenin tamamı için:https://www.millicozum.com/mc/duyurular/yeniden-refahci-hadsize-yanit

 

Yorum Yaz