Şubat 26 14:07

Osman Kabaktepe’yi Sn. Erdoğan’a, OĞUZHAN ASİLTÜRK MÜ TAVSİYE BUYURMUŞLARDI?

Osman Kabaktepe’yi Sn. Erdoğan’a,  OĞUZHAN ASİLTÜRK MÜ TAVSİYE BUYURMUŞLARDI?

1 Mart 2021 tarihinde Kudüs TV’de canlı yayına bağlanan Oğuzhan Asiltürk, “Erbakan Özel” programının sunucusunun, AKP İl Başkanlığına seçilen Osman Nuri Kabaktepe ile ilgili sorusu üzerine şu açıklamaları yapmıştı:

-Sunucu: Şimdi Ak Parti il Başkanı Osman Nuri Kabaktepe görevi devraldı ve şöyle bir deklare ediliyor toplum tarafından da aslında özlenen bir tablo bu, 94 ruhuyla 2023 hedefi… Siz bu bayrak değişimini nasıl görüyorsunuz efendim?

-Oğuzhan Asiltürk: “Çok olumlu görüyorum... Bakın (buradan) Sn. Cumhurbaşkanına huzurunuzda teşekkür ediyorum. Kendisi mezun olduğu zaman, (henüz) genç (bir) kardeşimizken, ben belli makamlarda idim. Bana devamlı abi (demiştir) diyebilir. (Cumhurbaşkanı olarak) Beni (evimde) ziyarete geldikten sonra (aykırı yaklaşımlar ve yanlış yorumlar yapıldı…) bütün bunların hepsinin önlenmesi için elimden gelen her şeyi yaptım. Bizim şimdi tutup da bu kadar (sıkıntılı bir) ortamda hepimizin şikâyet ettiği bu çatışmayı ortadan kaldıran insanlara geçmişte (şunlar yaşanmıştı) geçmişte böyle (davranmıştı) dememiz akıl ve mantıkla bağdaşmaz. Biz günü yaşıyoruz. Bugünü yaşıyoruz dün geçtiği gibi, bundan aylar yıllar önceki durum da geçip gitmiştir ve bitmiştir. Şimdi bugünü yaşayacağız, bugün hepimiz birbirimize iyi davranacağız. Ben takdir ile söylüyorum ki şu anda bize hiçbir parti kötü davranmıyor. O da benim çalışmalarımdan ileri geliyor. Bu kadar gayret gösterdiğimi herkes biliyor. Hele Erbakan’la ilgili, geçen akşam yapılan o anma toplantısında diğer partinin konuşmacıları ben konuşma yaptıktan sonra samimi olarak elimi sıkarak teşekkür ederek yanımıza geldiler. Niye? O konuşmayı siz de dinlediniz, kimsenin aleyhinde bir şey söylemiyorum, buna ihtiyacımız var. Ama bazen siyasiler buna uymuyorlar, yanlış yapıyorlar.”

 

TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ:

 

Yorum Yaz